• Yeni forum sitemiz herkese hayırlı olsun.

Isekai Maou to Shoukan Shoujou

spirod

Çevirgeç.
Site Yetkilisi
#1
Anime Adi: Isekai Maou to Shoukan Shoujou
MMORPG Cross Reverie'e göre, Sakamoto Takuma diğer oyuncuların kendini Şeytan Kral olarak çağırmasına yetecek ezici gücüyle övünüyordu. Bir gün, oyundaki görünüşüyle öbür dünyaya çağrıldı. Orada "Gerçek çağırma ustası benim." diye direten iki kişi vardı. Takuma, kızlar tarafından kendi üzerinde canavar çağırmak için kullanılmış olan köle dönüşümü büyüsünü yer―

Ancak, tuhaf yetenek "Büyü Yansıması" harekete geçer! Köleye dönüşenler kızlar olur!

Takuma şaşırır. O en güçlü büyücüydü ama, hiç sosyal yeteneği yoktu. Panikle ağızından çıkan ilk sözler oyun içerisinde Şeytan Kral rolünü oynadığıydı. "Harikayım mı diyorsun? Tabii ki. Ben Diablo... Şeytan Kral olarak korkulan kişi!"

Bu dünyaya ilham verecek olan Şeytan Kralın ve onun mutlak gücüyle daldığı öbür dünya macerasının hikâyesinde perdeler kalkıyor!
Kaosun hakimiyet sürdüğü bir kıtada, kıtadaki güç sahibi Lordlar'ın elinde kaosu yatıştırabilecek ve insanları koruyabilecek kutsal mühürün gücü vardır. Ama çok geçmeden, Lordlar kaosu arındırma görevlerini bir kenara bırakıp birbirlerinin mühürlerini ele geçirmeye, böylece de güç kazanmaya odaklanırlar. İnsanlardan uzakta tek başına yaşayan ve Lordlar'ı hor gören yalnız bir büyücü olan Shiruuka ve kendi evini özgürleştirmek amacıyla yola çıkan gezgin şövalye Theo, bu savaş ve kaosla dolu olan toprakları yeniden şekillendirmek için sonsuz bir yemin ederler.


maou.jpg

Bölüm Sayisi: 12

Tür: Fantastik, Büyü, Komedi

Çeviri: Peder


1-8 ve 10. Bölüm (Klasör) Linki:
Bu linki görmek için izniniz yok Şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

9.Bölüm İndirme Linki
Bu linki görmek için izniniz yok Şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol
 
En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
#3
Teşekkürler elinize sağlık, üyelik olmadan bile linkler görünüyor sanırım, bir sınırlama getirseniz iyi olur.

Bu kadar az yorum/teşekkür olması da gerçekten üzücü, ben gibi hazırdan indirip izleyenlere sesleniyorum üye olup yorum atmak BEDAVA arkadaşlar, birkaç saniyenizi ayırıp bu işe gönül vermiş insanlara hiçbir katkımız olmasa da en azından teşekkürler yazabiliriz. İyi forumlar dilerim herkese.