• Yeni forum sitemiz herkese hayırlı olsun.

Steins;Gate 0

Spirod

Çevirgeç.
Site Yetkilisi
Anime Adı: Steins;Gate 0
Çılgın bilim adamı Okabe, Kurisu’yu kurtarmaya yönelik girişiminde başarısız olduktan sonra pes eder ve hayat dolu çılgın bilim adamı benliğini geçmişin tozlu sayfalarına gömer. O, artık bizim tanıdığımız “Hououin Kyouma” değildir. Her şey artık normalleştiğinde, kendisine bir insanın belliğini depolayan bir cihazı test etmeye başladığını ve karakterleri, kişilikleri ile bir simülasyon oluşturduğunu söyleyen Kirusu ile tanışarak geçmişe çekilir. Okabe de teste başlar ve Kurisu simülasyonunun beklenmedik bazı trajedileri de beraberinde getirdiğini deneyimler. “Zero”, orijinal hikayeyi mümkün kılmak için katkıda bulunan, Beta Attractor Field'ın geleceğini keşfeden bir yan hikayedir.

93520l.jpg

Bölüm Sayısı: 23

Tür: Bilim-Kurgu, Gerilim

Çeviri: Hikarion

Güncel Klasör Linki:
Bu linki görmek için izniniz yok Şimdi Giriş Yap veya Kayıt Ol

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş:
Steins;Gate 0 anime olarak Vn'e sâdık ilerlese tadından yenmeyecekken saçmalıklara bulaşması ve Vn'den can alıcı sahnelerin çıkarılması sonucu kişisel beklentilerimin altında kalmış oldu. Steins;Gate: Linear Bounded Phenogram steam'e geldiğinde eğer büyük başarı yaparsa muhtemelen anime versiyonu da gelecek. Umarım bu işte de Vn'e sâdık kalmama gibi bir saçmalığa bulaşmazlar. Çeviri ekibine teşekkülerimi iletiyorum. Ellerinize sağlık. (y)

Ya saat gece 01.30 şuanda 02.32 her yerde aradım 13. Bölümden sonra altyazı indirecek bir site yok (türkçe) başka dillerden arıyayım bide türkçe alt yazıyı bulan biride varsa yardım etsin